biuro@meblarz.eu - Napisz do nas!

Niezwykły telewizor do zabudowy

Niezwykły telewizor do zabudowy

by Dariusz Zagórski |10 maja 2017 | Aranżacje, Funkcjonalność

Telewizor pod kuchenną zabudowę jeszcze niedawno był atrakcją dedykowaną jedynie dla kuchni klasy Premium. Teraz wszystko się zmieniło! W związku z dużym zainteresowaniem na tego typu produkty oraz mając na uwadze wymogi wielu użytkowników, stworzyliśmy telewizor pod zabudowę na potrzeby małych kuchni i kompaktowych mebli kuchennych.

Montaż elementów systemu otwierania telewizora Blum Aventos-HK jest łatwy.
Punkty zamocowań są ulepszone dzięki wewnętrznym elementom stalowym konstrukcji. Izolacja hermetyczna stanowi efektywną ochronę ekranu przed parą wodną czy kurzem. Można go więc bezproblemowo czyścić, tak jak pozostałe elementy kuchenne. Moduł telewizyjny można użytkować stosując opcjonalne uchwyty, których instalacja przebiega bezproblemowo. Używanie ich nie jest jednak konieczne. Jest to zaleta, która umożliwia utrzymanie mebli kuchennych w jednej całkowitej koncepcji.

Matryca LCD z rozdzielczością FULL HD wyposażona jest w podświetlenie LED i oferuje jasność wynoszącą 250 cd/m2. Urządzenie jest ponadto wyposażone
w port USB, złącze HDMI jak i tunery DVB-T/T2/C/S2.

Telewizor wyposażony jest w zaawansowaną technologię i stanowi połączenie najlepszych parametrów z eleganckim designem. Doskonała kombinacja nowoczesnej optyki i wysokiej funkcjonalności przekonuje swoim stylowym wyglądem oraz łatwą obsługą.

To praktyczne rozwiązanie jest dodatkowym komfortem w kuchni oraz przyczynia się do dobrego samopoczucia i zadowolenia Państwa klientów. Przednia strona modułu telewizyjnego pokryta jest szkłem hartowanym oraz czarną oprawą z klawiaturą sensoryczną. Zastosowanie lekkiej obudowy, wytworzonej z tworzywa sztucznego znacznie zmniejsza wagę telewizora.

Share this post: