PROCES REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Wykonywane na najwyższym poziomie technologicznym. Przy zachowaniu rozsądnego terminu realizacji. Jakie usługi oferujemy dla was?

POMIAR MEBLI lub wizyta w firmie (wstępne ustalenia)

Pierwszy krok należy do Was! Zadzwoń, napisz, wyślij zgłoszenie bądź osobiście wstaw się do siedziby naszej firmy. Rozpoczynając rozmowę zaczynamy od ustalenia i rezerwacji dogodnego terminu realizacji Państwa zamówienia.

Jeżeli posiadają Państwo zmierzone pomieszczenie i projekt można przejść do II etapu.

Dla tych co potrzebują aby ktoś przyjechał od Nas, doradził jak wszystko zaplanować i solidnie pomierzył pomieszczenie – ustalamy dogodny dla Państwa termin pomiaru.  W trakcie pomiaru przedstawiają Państwo własna wizję, preferencje i oczekiwania w stosunku do planowanych mebli. Następnie na podstawie ustaleń przygotowywany jest wstępny odręczny projekt. Po ustaleniu układu można również dobrać kolor frontów, płyty, blatów, wybrać sprzęt AGD itp. Osoba która mierzy posiada z sobą powyższe materiały.

Zaznaczamy że na pomiarze pobierana jest kaucja* pomiarowa (100zł) odliczana w momencie akceptacji zamówienia. Kaucja spowodowana jest kosztami jakie musimy ponieść w przypadku takiego pomiaru.

Zobacz również:
Jak samemu zmierzyć pomieszczenie?

Pomiar

Dobrze zmierzone pomieszczenie to podstawa współpracy.

Fachowa pomoc!

U naszych expertów

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się wszystko wyjaśnić.

WYCENA MEBLI

Chcąc poznać dokładną cenę mebli należy dokładnie opisać materiały z jakich ma być wykonywany dany mebel. Z czego mają być wykonane fronty, korpus szafki czy blaty. Jakie zastosować akcesoria do szuflad i drzwi. Wybrać rodzaj uchwytów, szkła itp. Dokładne ustalenie szczegółów pozwoli nam na przygotowanie solidnej oferty która później nie zmieni się do samego końca.

Nie podajemy ceny od metra! Cena jest uzależniona od wybranych materiałów. Ceny użytych materiałów kształtują się na bardzo różnym poziomie i tylko dokładny ich dobór pozwala na podanie ceny.

Wycena jest całkowicie bezpłatna!

Wycena mebli

Porównując oferty zadbaj o to aby zastosowane akcesoria były identyczne. Stosujemy tylko oryginalne produkty! Nie stosujemy zamienników!

Fachowa pomoc!

U naszych expertów

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się wszystko wyjaśnić.

PROJEKT MEBLI solidne ustalenia

Po zapoznaniu się z wyceną i jej zaakceptowaniu czas na projekt komputerowy i solidne ustalenie szczegółów, najlepszym rozwiązaniem jest umówienie się na wizytę bezpośrednio u nas w firmie, z racji że pod ręką mamy znacznie większą ilość materiałów niż na pomiarze. Wybrany wcześniej kolor frontu czy blatu można zobaczyć na większym kawałku płyty, porównać i potwierdzić słuszność wyboru.

Czy zamawiać komputerowy projekt mebli?
Projektowaniem zajmujemy się od 2008r. Do projektowania posiadamy program najlepszy na Polskim rynku. Dający niezwykle efekty, co pozwala praktycznie idealnie odwzorować projektowane meble – dzięki czemu projekty są realistyczne i spełniają oczekiwania klientów.

Do stworzenia projektu komputerowego potrzebne jest solidnie zmierzone pomieszczenie oraz materiały jakie zastosować aby otrzymać realistyczną wizualizację. Stworzenie projektu zalecany jest również jako I etap rozpoczęcia planowanego remontu czy budowy domu. Projekt daje Państwu informacje gdzie dokładnie umieścić instalacje sanitarne i elektryczne. Jeżeli instalacje już są w pomieszczeniu mamy mniej możliwości na aranżację pomieszczenia. Dlatego warto odpowiednio wcześniej zamówić projekt.

Jeżeli klient posiada własny projekt, ale nie spełnia on oczekiwań i chce aby fachowo go przeglądnąć, a dokonywane będą w nim poprawki traktowane jest to jako tworzenie nowego projektu.

Gdy ustalenia i projekt zostają zatwierdzone oczekujemy wpłaty zaliczki (jest to zazwyczaj 30% ceny końcowej), po jej wpłacie przystępujemy do zamawiania potrzebnych materiałów.

Ze względu na spore zainteresowanie projekty od pewnego czasu są płatne! Projekty Tworzymy tylko i wyłącznie na własne potrzeby tzn. jeżeli klient jest zainteresowany wykonaniem mebli w naszej firmie.

„200 zł opłaty za projekt mebli do kuchni i 100 zł za projekt każdego następnego pomieszczenia”

Zamówienie

Projektu wg indywidualnych wymagań!

Projekty tworzymy z pasją. U nas ty jesteś głównym projektantem od Ciebie zależy jaki będzie efekt końcowy!

Fachowa pomoc!

U naszych expertów

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się wszystko wyjaśnić.

MONTAŻ MEBLI

Montaż to finalny etap realizacji Państwa zamówienia. Niezwykle ważny etap! Po solidnych ustaleniach, projekcie oraz wpłacie zaliczki czas na montaż zaplanowanych mebli.

Około dwa tygodnie przed ustalonym terminem przystępujemy do wykonania mebli oraz kontaktujemy się z klientem w celu ustalenia dokładnego dnia i godziny montażu. Po zamontowaniu następną kwestią uregulowanie płatności.

Najczęstszą formą płatności jest gotówka jak również po wcześniejszym ustaleniu przelew bankowy.

Płatności za wszystkie meble potwierdzana jest FV zakupu.

Fachowa pomoc!

U naszych expertów

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się wszystko wyjaśnić.