biuro@meblarz.eu - Napisz do nas!

Akcja serwisowa BOSCH i SIEMENS

Akcja serwisowa BOSCH i SIEMENS

by Dariusz Zagórski |21 lutego 2017 | Sprzęt AGD

Utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa, doskonała jakość naszych produktów i ich niezawodność są dla nas najważniejsze. Dlatego pragniemy Państwa poinformować, iż firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego ogłosiła dobrowolną akcję serwisową obejmującą określoną liczbę płyt gazowych ze stali szlachetnej z pokrętłami po prawej stronie marek Bosch i Siemens wyprodukowanych w latach 2009 – 2011 oraz kuchenek wolnostojących Bosch wyprodukowanych w latach 2006 – 2011.

Decyzja o ogłoszeniu dobrowolnej akcji serwisowej, którą traktujemy jako środek zapobiegawczy, zapadła na podstawie otrzymanych wyników kompleksowego monitorowania produktów. Szczegółowe badania nad przyczynami potencjalnej usterki w wybranych urządzeniach, potwierdziły, iż nie możemy wykluczyć uszkodzenia niektórych zamontowanych złączy przyłączeniowych gazu. W pewnych okolicznościach gaz może ulatniać się w sposób niekontrolowany, a w bardzo rzadkich przypadkach istnieje ryzyko wybuchu ulatniającego się gazu.

W celu weryfikacji, czy urządzenie nabyte przez naszych klientów jest objęte niniejszą akcją serwisową, uruchomiliśmy specjalną stronę internetową oraz infolinię, na które również Państwo mogą kierować wszelkie pytania związane z tą akcją. Strona internetowa jest dostępna pod adresem www.gascookingsafety.com, zaś infolinia pod bezpłatnym numerem 800-919-520, jak również pod specjalnym adresem e-mail sprawdzamkuchenke@bshg.com.
Każdemu użytkownikowi urządzenia objętego akcją zostanie zaproponowana bezpłatna wymiana złącza przyłączeniowego gazu przez autoryzowanego serwisanta. Wymiana zostanie przeprowadzona w domu klienta i w jej rezultacie potencjalna usterka zostanie w pełni usunięta.

Aby uniknąć potencjalnego zagrożenia, użytkownik urządzenia podlegającego akcji serwisowej powinien niezwłocznie zakręcić dopływ gazu do urządzenia i nie korzystać z niego do momentu, aż złącze przyłączeniowe zostanie wymienione. Chociaż ryzyko wybuchu dla urządzeń objętych akcją istnieje tylko w bardzo rzadkich przypadkach, uważamy ten środek zapobiegawczy za niezbędny do zapewnienia bezpieczeństwa naszym klientom.

Biorąc pod uwagę, iż każdy podmiot łańcucha dostaw ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo konsumentów, uprzejmie Państwa prosimy o wsparcie w zlokalizowaniu klientów ostatecznych mogących posiadać urządzenie podlegające ogłoszonej akcji serwisowej. Aby w pełni wyeliminować nawet najmniejsze ryzyko, niezwykle istotne pozostaje zidentyfikowanie i dotarcie do wszystkich właścicieli urządzeń potencjalnie objętych akcją w celu dokonania niezbędnych napraw.
Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek informacje na temat sprzedaży płyt gazowych ze stali szlachetnej z pokrętłami po prawej stronie marek Bosch i Siemens wyprodukowanych w latach 2009 – 2011 oraz kuchenek wolnostojących Bosch z przyłączem gazowym wyprodukowanych w latach 2006 – 2011, uprzejmie prosimy o zidentyfikowanie nabywców sprzętów podlegających akcji serwisowej w oparciu o załączoną listę E-numerów i przekazanie nam wyników weryfikacji. Dane te będą przez nas przechowywane w należyty sposób i wykorzystane wyłącznie w celu prowadzenia dobrowolnej akcji serwisowej, nie zaś w celach marketingowych.

Jako producent sprzętów gospodarstwa domowego jesteśmy zobowiązani do przestrzegania najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa, jakości wykonania i niezawodności. Bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów mają dla nas największe znaczenie. Dlatego też zaplanowaliśmy kontakt z każdym użytkownikiem urządzenia potencjalnie podlegającego akcji serwisowej.

Pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności mogące wynikać z ogłoszonej akcji serwisowej i już teraz dziękujemy za okazane przez Państwa wsparcie i chęć współpracy. Pozostajemy do dyspozycji, jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania.

Pismo otrzymaliśmy od BSH

Share this post: