biuro@meblarz.eu - Napisz do nas!

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Meble kuchenne to serce naszego mieszkania. Zazwyczaj projektowanie zaczynamy właśnie od kuchni i pozostałe elementy mieszkania dopasowujemy do niej. Kuchnia wyznacza styl mieszkania. W kuchni przebywa się najwięcej więc warto poświęcić jej najwięcej czasu.

Do zaprojektowania kuchni potrzebujemy doboru akcesorii meblowych, blatów, frontów, uchwytów oraz wiele innych. Każdy szczegół jest dla Nas ważny.

Kuchnie nowoczesne

Kuchnie tradycyjne

Nowoczesne kuchnie charakteryzują się prostotą. Najmniejsze zaokrąglenia są nie wskazane. Prosta bryła w różnej wersji kolorów to chyba najczęściej wybierana realizacja.

Kuchnie w klasycznym stylu to meble o niezwykłym wyglądzie. Charakteryzują się zastosowaniem frontów z frezowaniami, zastosowaniem listew wieńczących, uchwytów w klasycznym często złotym wyglądzie. Jako fronty wykorzystujemy tutaj frony z MDF-u foliowanego, fronty MDF lakierowany z frezem, ewentualnie fronty z litego DREWNA. Do tej grupy wliczamy meble w stylu prowensalskim, skandynawskim, retro, glamour. Chodź coraz częściej łączy się prostotę z klasycznym wyglądem.

{ Styl Industrialny }

Inaczej styl tzw. przemysłowy. Prostota i oszczędność w formie oraz materiałach. Główną cechą tego stylu jest funkcjonalność. Mają być one wygodne i tanie w użytkowaniu.

{ Styl Vintage }

Meble w stylu vintage zawierają elementy z innych epok. Takie elementy których upływ czasu dodaje szlachetności. Cechą stylu jest łączenie przeciwieństw - mebli nowoczesnych z dodatkiem starych drewnianych dodatków np odnowiona drewniana 30 letnia komoda.