biuro@meblarz.eu - Napisz do nas!

Blaty meblowe

Oferta blatów dopasowana do wymagań klienta. Mocne, solidne i estetyczne rozwiązania dla Twojej kuchni, łazienki i innych mebli.

Blaty laminowane

Blaty wykonywane najczęściej z żaroodpornego laminatu, dostępne w różnych grubościach (28mm, 38mm, 50 mm, 72mm oraz inne). Blaty mogą być wykończone w różnym wydaniu prostym i zaoblonym. Najczęściej stosowane to profile zaoblone, które lepiej zabezpieczają blat przed dostaniem się wody. Innym sposobem wykończenia blatu laminowanego jest listwa aluminiowa, dostępna również w kilku szerokościach.

Blaty drewniane

Blaty z klejonki dębowej, bukowej, orzechowej itp. Dostępne w różnych grubościach. W przypadku blatów drewnianych ceny liczone za 1m3 (kubik). Olejowane olejem posiadającym atest użyteczności z artykułami spożywczymi. Blaty drewniane co jakiś czas muszą być systematycznie olejowane (raz do roku).

klejbl

Blaty kamienne

Blatów kamiennych nie wykonujemy sami. Współpracujemy z firmami, które wykonują dla nas blaty z kamienia itp. Do blatów kamiennych stosujemy odpowiednie wzmocnienia korpusu, ze względu na ich wagę. Do tego typu blatów zaliczamy blaty z materiału typu: Granit, Marmur, Trawertyn, Onyx, Corian,  Staron, Acren, Silestone, Technistone itp.

grani